Ogłoszenia Duszpasterskie

biecz11

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4. Niedziela Wielkiego Postu – 26.03.2017

 • Dzisiaj o godz. 14.30 Droga Krzyżowa, po niej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym oraz bezpośrednio po nich Msza św. recytowana.
 • Od jutra Msza św. wieczorowa o godz. 18.00.
 • W piątek o godz. 17.30 Droga Krzyżowa z ucałowaniem relikwii Krzyża świętego.
 • W następną sobotę (8.04) od godz. 8.00 pojedziemy do chorych z pierwszych piątków miesiąca i innych, którzy pragną skorzystać ze spowiedzi i przyjąć Komunię świętą. Prosimy o zgłaszanie tych drugich w zakrystii.
 • Bardzo prosimy o korzystanie z prasy katolickiej wyłożonej na stolikach. Jeżeli ktoś nie ma pieniędzy możne wziąć ją za darmo ponieważ i tak za wszystkie musimy zapłacić.
OŁTARZ

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3. Niedziela Wielkiego Postu – 19.03.2017

 • Dziś o godz. 14.30 Droga Krzyżowa, połączona z wręczeniem krzyżyków młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. Zapraszamy Rodziców i Rodzeństwo. Po niej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie Msza św. recytowana.
 • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek przeniesioną z niedzieli Uroczystość św. Józefa – Oblubieńca Najśw. Maryi Panny, a w sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W Rzeszowie uroczystości związane z 25. rocznicą utworzenia naszej diecezji. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Msza św. dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.
 • Ponieważ w tym roku w Wielkim Poście nie będzie rekolekcji świętych dla dorosłych oraz dzieci i młodzieży, gdyż niedawno odbyły się Misje święte dlatego tym bardziej zapraszamy do korzystania z nabożeństw Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów.
 • Przed kościołem można zakupić wielkanocne baranki rozprowadzane przez Caritas, jako pomoc dla potrzebujących.
DCIM100MEDIADJI_0013.JPG

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2. Niedziela Wielkiego Postu – 12.03.2017

 • Dziś o godz. 14.30 Droga Krzyżowa, po niej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie bezpośrednio Msza św. recytowana. Zapraszamy Parafian do korzystania z tych dodatkowych wielkopostnych nabożeństw.
 • W piątek o godz. 16.30 Droga Krzyżowa z ucałowaniem relikwii Krzyża świętego.
 • W sobotę o godz. 9.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania. W przyszłą niedzielę na Drodze Krzyżowej kandydaci otrzymają krzyże – prosimy o przybycie wraz z Rodzinami.
biecz11

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 1. Niedziela Wielkiego Postu – 5.03.2017

 • Dzisiaj zmiana tajemnic różańcowych. Po południu o godz. 14.30 Droga Krzyżowa, po niej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym, a następnie bezpośrednio po nich Msza św. recytowana. Zapraszamy do licznego udziału w tych nabożeństwach przez cały Wielki Post, aby osobiście przeżyć z Chrystusem Jego mękę i śmierć i tak przygotować się na Zmartwychwstanie. W środę na Mszy św. wieczorowej nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie Jej relikwii.
 • W piątek Droga Krzyżowa o godz. 16.30 z ucałowaniem relikwii Krzyża Świętego.
 • W przyszłą niedzielę składka na urządzenie Bożego Grobu i kwiaty do niego oraz na ogrzewanie kościoła. Prosimy o ofiarność na ten cel.
DCIM100MEDIADJI_0010.JPG

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 8. Niedziela Zwykła

 • Dziś do południa między Mszami świętymi adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dobrego przeżycia Wielkiego Postu. Za udział we Mszy św. i adoracji możemy zyskać odpust. Z miłości do Chrystusa pozostańmy po Mszy św. jeszcze na krótką osobistą rozmowę z Nim.
 • W środę – Popielec, który rozpocznie 40. dniowy okres Wielkiego Postu, czyli czasu wzmożonej modlitwy i pokuty. Msze św. z obrzędem posypania popiołem o godz. 7.00, 8.30 (nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30 ) oraz po południu o godz. 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły.
 • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy przed Mszami świętymi, a do chorych pojedziemy w pierwszy piątek od godz. 8.00. W piątek po Mszy św. czuwanie KSM.
 • Zachęcamy do udziału w nabożeństwie Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żalów w Wielkim Poście. Za udział w nich możemy zyskiwać odpusty zupełne. Droga Krzyżowa w każdy piątek o godz. 16.30. W niedzielę o godz. 14.30, a po niej Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym i Msza Więcej >
Biecz4

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 7. Niedziela Zwykła

 1. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w środę święto katedry św. Piotra Apostoła, a w czwartek wsp. św. Polikarpa – biskupa i męczennika.
 2. W czwartek na Mszy św. wieczorowej wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do Pierwszej Komunii św. Zapraszamy na tę chwilę także Rodziców i Rodzeństwo.
 3. W piątek po Mszy św. wieczorowej spotkanie ministrantów i KSM-u.
 4. W przyszłą niedzielę między Mszami adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dobrego przeżycia czasu Wielkiego Postu z racji dawnego 40. godzinnego nabożeństwa. Prosimy wiernych o pozostanie przed Panem Jezusem w tym dniu i podjęcie choćby drobnych, ale konkretnych zobowiązań na ten święty czas. Również w przyszłą niedzielę o godz. 10.00 Msza św. dla dzieci. Serdecznie zapraszamy.
biecz11

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 6. Niedziela Zwykła

 • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek  święto świętych Cyryla – mnicha i Metodego – biskupa, patronów Europy.
 • Od jutra Msze św. o godz. 6.30 i 7.00 oraz 17.00.
DCIM100MEDIADJI_0019.JPG

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 5. Niedziela Zwykła

 1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek wspomnienie św. Pawła Miki i jego Towarzyszy – męczenników. W środę nowenna i ucałowanie relikwii św. Jadwigi Królowej. W piątek wsp. św. Scholastyki – dziewicy.
 3. W tym tygodniu Msze św. nadal o godz. 7.00 i 17.00.
DCIM100MEDIADJI_0019.JPG

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 4. Niedziela Zwykła

 • W związku z feriami od jutra przez dwa tygodnie Msze św. rano o godz. 7.00 i wieczorem o 17.00.
 • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w czwartek święto Ofiarowania Pańskiego. Ponieważ nie jest to święto obowiązkowe Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 7.00, 8.30 i 17.00 (nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30). Składka z tego dnia przeznaczona będzie na klasztory kontemplacyjne w naszej diecezji.
 • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy przed Mszami świętymi, a do chorych pojedziemy w piątek od godz. 8.00.
 • W przyszłą niedzielę składka na ogrzewanie kościoła. Prosimy o ofiarność.
zima

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 3. Niedziela Zwykła

 • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek wspomnienie św. Franciszka Salezego – biskupa i doktora Kościoła; w środę święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła, w czwartek wsp. świętych Tymoteusza i Tytusa – biskupów, w piątek bł. Jerzego Matulewicza- biskupa, a w sobotę św. Tomasza z Akwinu – kapłana i doktora Kościoła.
 • W przyszłą niedzielę zapraszamy rodziców z dziećmi na Mszę św. o godz. 10.00.
Idź do góry