Wszystkie

PIELGRZYMKA PO RUMUNII 5-12 VII 2020

(więcej…)

INTENCJE MSZALNE 28. Niedziela Zwykła – 13.10.2019

(więcej…)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 26. Niedziela Zwykła – 29.09.2019

 • Dzisiaj na Sumie Siostry Sercanki będą obchodzić Jubileusz 100-lecia pobytu w Bieczu. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi J.E. Ks. Biskup Jan Wątroba, Ordynariusz rzeszowski.
 • KALENDARZ LITURGICZNY: w poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, KD; we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz.D; w środę wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek św. Franciszka z Asyżu, Z; w sobotę św. Faustyny Kowalskiej, Dz.
 • Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będziemy przeżywać w ramach  ogłoszonego przez papieża Franciszka Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele oraz do odmawiania Różańca w naszych domach. Za udział w nabożeństwie dzieci będą otrzymywać naklejki.
 • We wtorek na nabożeństwie różańcowym o godz. 17.30 dzieci z klas III otrzymają różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w Domu Parafialnym.
 • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne, a także w intencji misji.
 • W  piątek od godz. 8.00 ks. Stanisław uda się  z  posługą sakramentalną do chorych.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów. Na to spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie KSM.
 • W sobotę o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
 • W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Grup Apostolskich.
 • W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Święto Matki Bożej Różańcowej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczył będzie i kazanie wygłosi ks. Andrzej Kluz – Kapelan Szpitala Powiatowego w Gorlicach. Na Sumie procesja różańcowa wewnątrz świątyni. Po procesji zmiana tajemnic różańcowych. Z tego względu nie będzie zmiany po Mszy św. o 8.30. Po południu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00.
 • Od 1. października rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Krzysztofa Pilcha oraz śp. Mariana Rendaka, odprawiane poza naszą parafią. Rodzinę zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w intencji Zmarłych w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 16.00.

INTENCJE MSZALNE 25. Niedziela Zwykła – 22.09.2019

(więcej…)

INTENCJE MSZALNE 24. Niedziela Zwykła – 15.09.2019

(więcej…)

Jubileusz 125-lecia Sióstr Sercanek – Kraków 30.06.2019.

INTENCJE MSZALNE 2. Niedziela Wielkiego Postu – 17.03.2019

(więcej…)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE 18. Niedziela Zwykła – 5.08.2018

Dzisiejsza Niedziela jest adoracyjna.
Przez całe wakacje Msze św. w dni powszednie o godzinie 7.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi przed nabożeństwami.
W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

Kalendarz  liturgiczny:            
Poniedziałek – Święto Przemienienia Pańskiego
Środa – Św. Dominika, K
Czwartek Święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża – Edyty Stein, Dz.M. Patronki Europy   
Piątek – Św. Wawrzyńca, Diak.M.
Sobota – Św. Klary, Dz.

Serdecznie prosimy parafian z poszczególnych części parafii o przygotowanie wieńców dożynkowych na Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, którą będziemy przeżywać w środę 15 sierpnia. Niech to będzie wyraz naszej wdzięczności za łaski otrzymane w pracy na roli.

W sobotę 11 sierpnia 2018 r. we franciszkańskim Sanktuarium w Kalwarii Pacławskiej rozpoczyna się Wielki Odpust, który potrwa do Uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Z racji przypadającego w tym roku jubileuszu 350-lecia Sanktuarium zachęcamy do uczestnictwa w tych uroczystościach.
Dziś o godz. 19.00 finał koncertów Kromer Biecz Festival.
Dyrektor BCK-u zaprasza w najbliższą niedzielę, na godz. 17.00 na Biesiadę Nad Rzeką Ropą. Wstęp wolny.

INTENCJE MSZALNE 17. Niedziela Zwykła – 29.07.2018

(więcej…)

PIELGRZYMKA DO GRECJI

(więcej…)

Idź do góry