• Dziś na Mszy św. o godz. 10.00 przyjęcie kandydatów do grona Ministrantów, a po jej zakończeniu procesja eucharystyczna z odśpiewaniem Litanii Loretańskiej. W związku z tym po południu nie będzie już nabożeństwa majowego tylko o godz. 16.00 Msza św. We wtorek zakończenie nabożeństw maryjnych, a od 1 czerwca po Mszy św. wieczorowej będziemy odmawiać Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zachęcamy do udziału Parafian w modlitwie w świątyni, jak też do odmawiania indywidualnego w domach.
  • Codziennie w Oktawie Bożego Ciała po Mszy św. procesja z odśpiewaniem Litanii do Matki Boskiej, a następnie do Serca Pana Jezusa. W czwartek uroczyste zakończenie Oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół. Zachęcamy do licznego udziału Wiernych w tych modlitwach i procesjach.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny; w środę wspomnienie św. Justyna – Męczennika; w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (z tej racji nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych), a w sobotę  wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. W przyszłą niedzielę będziemy mieli możliwość zapoznania się z postacią bł. s. Klary Ludwiki Szczęsnej współzałożycielki Zgromadzenia naszych Sióstr Sercanek oraz ucałowania jej relikwii.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy przed Mszami świętymi a do chorych pojedziemy w pierwszy piątek od godz. 8.00. Po wieczorowej Mszy św. adoracja i czuwanie modlitewne prowadzone przez młodzież. Zapraszamy.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Parafianom, którzy wzięli udział w czwartek w Mszy św. i procesji eucharystycznej ulicami parafii św. Anny. Szczególnie serdecznie dziękujemy Sodalicji św. Jadwigi Królowej i Lektorom za niesienie relikwii, Ministrantom, Lektorom, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwonkami. Bóg zapłać.
  • W czwartek po Mszy św. wieczorowej spotkanie kandydatów, ministrantów i oazy.
  • Msza św. dziękczynna z prośbą o szczęśliwe zbiory i zachowanie od klęsk żywiołowych z poświęcenia granic Strzeszyn kapliczka u p. Rybowicz zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 8.30.