• Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 16.00 Msza św.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w poniedziałek wspomnienie św. Antoniego z Padwy – kapłana i doktora Kościoła, we wtorek bł. Michała Kozala – biskupa i męczennika, w środę bł. Jolantę – dziewicę, w piątek św. Alberta Chmielowskiego – zakonnika.
  • W związku ze zbliżającymi się Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie pragniemy poinformować Parafian, że do naszej parafii przybędzie 25-osobowa grupa młodzieży z Francji. W związku z tym po dwie osoby zostaną przekazane do 11 Rodzin (wybranych poprzez losowanie) oraz trzy osoby do Sióstr Sercanek. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzinom, które zadeklarowały się przyjąć młodzież i przepraszamy, że nie wystarczy ich dla wszystkich. Wynika to z faktu, że do naszej parafii miało być skierowanych 50 osób. Cieszymy się jednak i z tego, bo do naszego dekanatu jeszcze tylko w ośrodku rekolekcyjnym w Lipinkach będzie przebywać grupa 25 osób. Pozostałe parafie nie będą miały okazji przyjęcia młodzieży. Ks. Marek w tym tygodniu zadzwoni do wszystkich naszych Rodzin z informacją.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia jubileuszowej uroczystości ku czci św. Jadwigi Królowej. Szczególnie J.E.ks. biskupowi Kazimierzowi Górnemu za odprawienie Mszy św. w intencji naszej wspólnoty parafialnej oraz wygłoszenie Słowa Bożego, Bieckiej Kapitule Kolegiackiej, ks. dr. Zbigniewowi Pałce i ks. Grzegorzowi Dąbrowskiemu, Sodalicji św. Jadwigi Królowej, Dyrekcji, Nauczycielom oraz młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych w Bieczu, chórowi kolegiackiemu oraz przybyłym Parafianom – wszystkim serdeczne Bóg zapłać.