• Dzisiaj o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 16.00 Msza św.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: we wtorek wspomnienie św. Alojzego Gonzagi – zakonnika; w piątek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela – (z tej racji nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).
  • W środę po Mszy św. wieczorowej spotkanie w Domu Parafialnym Rodzin, które przyjmą młodzież z okazji Światowych Dni Młodzieży. Rodziny te zostały powiadomione telefonicznie. Jeszcze raz natomiast dziękujemy pozostałym Parafianom, za otwartość serca i gotowość przyjęcia młodzieży. Tak wygląda polska gościnność i otwarcie na Boga w wymiarze Kościoła Powszechnego – Bóg zapłać.
  • Msze św. na zakończenie roku szkolnego zostaną odprawione w czwartek o godz. 18.00 dla uczniów Szkół w Strzeszynie i Korczynie, a w piątek o godz. 8.00 dla uczniów Szkoły nr 2 w Bieczu oraz Liceum Ogólnokształcącego. Bardzo serdecznie prosimy Rodziców o dopilnowanie dzieci i młodzieży, aby z tej racji przystąpiły do spowiedzi i uczestniczyły w Mszy św., dziękując tym samym Panu Bogu za wszelkie łaski uzyskane w roku szkolnym. Spowiadamy codziennie przed Mszami świętymi.