• Od jutra rozpoczynamy nabożeństwa majowe. W tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele o 15.30.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać: we wtorek św. Atanazego – biskupa i doktora Kościoła, w środę Uroczystość NMP Królowej Polski – głównej Patronki naszej Ojczyzny. Msze św. jak w niedzielę. W czwartek wsp. św. Floriana – męczennika i w sobotę święto Apostołów Filipa i Jakuba. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Pierwsza Komunia święta. W związku z tym w piątek na godz. 8.30 zapraszamy Rodziców dzieci komunijnych, aby posprzątać i przyozdobić kościół. Prosimy o przybycie jak najwięcej osób, aby w miarę sprawnie wykonać to zadanie.
  • Rodziców, Rodzeństwo, Chrzestnych i członków Rodzin prosimy, aby skorzystali z Sakramentu Pojednania tak, aby w tym dniu i w następnych przystępować razem ze swoimi dziećmi do Komunii świętej. Spowiedź święta dla dzieci i ich Rodzin odbędzie się w naszej świątyni w sobotę o godz. 9.00.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy przed Mszami świętymi, a do chorych pojedziemy w pierwszy piątek od godz. 8.00. W piątek po Mszy św. czuwanie KSM.
  • W środę 10 maja o godz. 18.00 dla młodzieży pięciu parafii z naszego dekanatu zostanie udzielony sakrament bierzmowania. W związku z tym w tym tygodniu w czwartek o godz. 16.00 odbędzie się próba w naszej świątyni. Obecność obowiązkowa.
  • Msza św. o Boże błogosławieństwo dla mieszkańców Korczyna–Góra – intencja z poświęcenia pokarmów wielkanocnych – zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę 7 maja o godz. 8.30.