• W naszej parafii przeżywamy dziś odpust z racji wspomnienia Najświętszej Maryi Panny Różańcowej. O godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Na sumie procesja różańcowa po świątyni. Po południu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00.
  • W tym tygodniu przeżywamy I-szy piątek i I-szą sobotę miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Prosimy, aby z Sakramentu Pokuty szczególnie skorzystali studenci, którzy rozpoczynają nowy rok akademicki. Po Mszy św. w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Ks. Stanisław odwiedziny chorych rozpocznie od godz. 8.00. W przyszłą niedzielę przypada Dzień Papieski.
  • W miesiącu październiku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych: w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Uczestniczące w różańcu dzieci tradycyjnie będą otrzymywać okolicznościowe naklejki.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać: w poniedziałek św. Aniołów Stróżów, w środę św. Franciszka z Asyżu; w czwartek św. Faustynę Kowalską, w sobotę Najświętszą Maryję Pannę Różańcową.
  • W przyszłą niedzielę na sumie nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie jej relikwii.
  • W najbliższą sobotę zachęcamy do wyjazdu i wzięcia udziału w modlitwie ramach akcji Różaniec do granic. Tych, którzy nie mogą wyjechać by modlić się w kościołach stacyjnych, zapraszamy do modlitwy w naszym kościele o godz. 14.00. Szczególne zaproszenie kierujemy do członków Róż Różańcowych, dzieci oraz młodzieży. W tym dniu dzieci z klas III otrzymają swoje różańce w ramach przygotowań do I Komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, którzy po nabożeństwie będą mieli swoje spotkanie.
  • W przyszłą niedzielę odbędzie się zbiórka pieniędzy dla dotkniętych tragedią pożaru domu Matyldy i Daniela Zawlik. Zbiórka zostanie przeprowadzona po Mszach św. przez strażaków ochotników z Korczyny. Dotkniętą nieszczęściem rodzinę otaczamy naszą modlitwą, a wszystkich parafian prosimy o wsparcie.
  • Nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Częstochowy – na Jasną Górę – w roku 300-lecia Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, w sobotę – 14 października. W programie pielgrzymki jest nawiedzenie Sanktuarium, Msza św. w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej, czas na modlitwę i zwiedzanie Klasztoru na Jasnej Górze. Wyjazd o godz. 5.30 a powrót ok. godz. 22.00. Koszt wyjazdu – zawierający koszty przejazdu, parkingów, ubezpieczenie oraz ofiarę na Klasztor na Jasnej Górze – 60 zł. Zapisy w zakrystii. Przy zapisie należy podać numer PESEL potrzebny do ubezpieczenia.
  • Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Bieczu zaprasza chętne dzieci i młodzież do bezpłatnego uczestnictwa w licznych sekcjach zainteresowań. Szczegółowe informacje na plakatach. Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Bieczu zaprasza w piątek 6 października o godz. 19.00 do kina FARYS na spektakl muzyczny pt. „Leśmian” w wykonaniu aktorów i muzyków z warszawskiego Teatru SCENA. Wstęp wolny.