• Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Rocznicy Poświęcenia naszego kościoła. We wtorek zakończenie nabożeństw różańcowych. W związku ze zmianą czasu od jutra nabożeństwo różańcowe o godz. 16.30, a po nim Msza św. wieczorna, która w okresie zimowym będzie odprawiana o godz. 17.00. Dzieci, które w październiku uczęszczały na różaniec prosimy, aby zebrane obrazki nakleiły na podpisaną kartkę papieru, przyniosły w przyszłą niedzielę do kościoła i złożyły przy ołtarzu. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
  • W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. do południa w porządku niedzielnym, zaś po południu Msza św. o godz. 14.00 na cmentarzu, a po niej procesja i modlitwy za zmarłych. Nie będzie w tym dniu Mszy św. dla dzieci. W tym dniu przy naszym cmentarzu w godz. od 9.00 do 16.00 będzie prowadzona kwesta na rzecz schroniska na rzecz osób bezdomnych, zorganizowana przez Caritas Diecezji rzeszowskiej i Stowarzyszenie św. Brata Alberta.
  • W czwartek wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Popołudniu Msza św. o godz. 17.00, po niej procesja wewnątrz kościoła i modlitwy za zmarłych wraz z wypominkami. Przypominamy, że od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny – jeden w danym dniu. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, Komunia św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i w intencjach Ojca świętego oraz pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencji zmarłych. W pozostałe dni do końca miesiąca możemy zyskać odpust cząstkowy. Przez cały miesiąc listopad modlimy się naszych zmarłych po Mszy św. wieczornej oraz w wypominkach rocznych. W każdy piątek miesiąca listopada o godz. 16.30 – przed Mszą świętą  będą śpiewane Nieszpory za zmarłych. Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów swoich najbliższych, o grobach kapłanów, a także o zapomnianych mogiłach.
  • Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki. Od przyszłej niedzieli wypominki roczne będą odczytywane w niedzielę przed Mszą św. o godz. 11.30 wraz z dziesiątkiem różańca w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.
  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy codziennie przed Mszą św., a w piątek od godz. 16.00. W piątek od godz. 8.00 ks. Stanisław uda się z posługą sakramentalną do chorych. Wieczorem o godz. 16.30 Nieszpory za Zmarłych.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 Msza św. w intencji Koła Łowieckiego Grabina z Biecza, zaś o godz. 10.00 o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Częstochowskiej dla uczestników pielgrzymki na Jasną Górę z naszej parafii.

W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek w ramach jesiennej zbiórki na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie.