• Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Ubogich, pod hasłem: „Nie miłujmy słowem, ale czynem”. W miesiącu listopadzie modlimy się za naszych zmarłych codziennie po Mszy św. wieczornej oraz w wypominkach rocznych w każdą niedzielę przed Sumą. W piątek o godz. 16.30 Nieszpory za zmarłych połączone z wypominkami.
  • W następną niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i Akt Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana. Za udział w nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. W związku z tym na Mszy św. o godz. 10.00 nie będzie kazania dla dzieci, natomiast po Mszy św. będą rozdawane obrazki.
  • W liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać: w poniedziałek św. Rafała Kalinowskiego, we wtorek wspomnienie Ofiarowania NMP, w środę św. Cecylii, w piątek św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy, Męczenników Wietnamskich.
  • We wtorek obchodzimy dzień Imienin naszego księdza Proboszcza Janusza. Dostojnemu Solenizantowi składamy serdeczne życzenia obfitości darów Ducha Świętego, Bożych łask oraz opieki Matki Najświętszej w życiu kapłańskim i osobistym.
  • Jutro o godz. 17.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji darczyńców, którzy złożyli ofiarę na spalony dom państwa Zawlików oraz w intencji strażaków, którzy przeprowadzili zbiórkę. W piątek o godz. 17.30 spotkanie grupy oazowej.
  • W zakrystii są do nabycia kalendarze rolników i misyjne (rolników w cenie 20 zł, misyjne w cenie 5 zł).
  • Burmistrz Biecza zaprasza wszystkich słuchaczy Bieckiego Uniwersytetu Złotego Wieku na wykład edukacyjny pod hasłem „Profilaktyka zdrowia”, który wygłosi dr n. med. Franciszek Rachel. Wykład odbędzie się 23 listopada o godz. 15.00 w czytelni tymczasowej siedziby Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Bieczu ul. Rynek 7.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 w Remizie OSP w Bieczu odbędzie się spotkanie edukacyjne „Profilaktyka raka jelita grubego”. Więcej informacji na plakacie w gablocie.