• Dzisiaj Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Na Sumie Rocznica Pierwszej Komunii świętej. Po Mszy św. o godz. 11.30 spotkanie Rady Parafialnej. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo majowe. Gorąco zachęcamy do śpiewu Litanii Loretańskiej w kościele oraz przy naszych kapliczkach przydrożnych. Nabożeństwo majowe w dni powszednie o godz. 17.30. połączone z Nowenną przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W liturgii Kościoła przypada w środę Święto św. Andrzeja Boboli – kapłana i męczennika, Patrona Polski. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.
  • W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie informacyjne dla osób pielgrzymujących do Lichenia.
  • W piątek o 16.30 spotkanie grupy oazowej.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy Kapłanom, Rodzicom, Służbie Kościelnej i Ołtarza oraz wszystkim innym osobom zaangażowanym w przygotowanie dzieci oraz świątyni na uroczystość pierwszej Komunii św. oraz Sakramentu Bierzmowania. Rodzicom dzieci pierwszokomunijnych i młodzieży bierzmowanej dziękujemy za dar ołtarza w postaci czterech lichtarzy na świece ołtarzowe oraz pulpitu na mszał. Dziękujemy również za zaangażowanie w prace porządkowe w kościele i jego otoczeniu przed uroczystością I Komunii. Wszystkim serdeczne Bóg zapłać.
  • W ubiegłą niedzielę została udostępniona nowa toaleta, tak dla parafian, jak i gości. Będzie otwarta w niedziele, natomiast w tygodniu będzie dostępna za symboliczną złotówkę.
  • Burmistrz Biecza oraz Sołtysi Strzeszyna i Korczyny zapraszają mieszkańców obu sołectw na zebrania wiejskie, które odbędą się w sobotę – w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Strzeszynie o godz. 11.00, a w Remizie OSP w Korczynie o godz. 15.00. Zebranie dla mieszkańców Biecza odbędzie się w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w Remizie OSP w Bieczu.
  • Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Bieczu oraz Klub Abstynenta HORYZONT zapraszają na spotkanie dotyczące uzależnień, które odbędzie się w czwartek 17 maja o godz. 15.00 w Wantuchówce.