• Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
  • W czwartek przypada nasz odpust parafialny – Boże Ciało. W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msza św. o godz. 7.00. Następnie o godz. 9.00 główna Msza św. w kościele OO Franciszkanów i procesja ulicami naszych parafii. Zapraszamy na nią jak największą ilość Parafian, jest to bowiem publiczne wyznanie wiary w Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Serdecznie zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne w strojach, strażaków, panie z Sodalicji św. Jadwigi do niesienia Relikwii. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pojednania, aby w tym dniu w pełni uczestniczyć we Mszy św. Po południu o godz. 15.30 nabożeństwo majowe, a po nim o godz. 16.00 Msza św. W Oktawie Bożego Ciała procesja z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczorowej z odśpiewaniem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W niedzielę procesja po Mszy św. o godz. 11.30. Bardzo serdecznie zachęcamy do udziału w procesjach wszystkich, a szczególnie dzieci pierwszokomunijne i młodzież, która otrzymała sakrament Bierzmowania.
  • W Boże Ciało popołudniu jest organizowany wyjazd do Rzeszowa na koncert Jednego Serca – Jednego Ducha. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii.
  • Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz o dobre urodzaje, a także o zachowanie plonów od nieszczęść i klęsk żywiołowych z intencji poświęcenia pokarmów Strzeszyn – Szkoła zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 11.30.
  • Burmistrz Biecz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Bieczu oraz Dyrektor Bieckiego Centrum Kultury zapraszają na festyn rekreacyjno-sportowy z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w przyszłą niedzielę na stadionie w Bieczu. Wstęp wolny.
  • Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Jaśle ogłasza nabór na liczne kierunki kształcenia w formie dziennej. Szczegóły na plakacie.