• Dziś po Mszy św. o godz. 11.30 procesja eucharystyczna z odśpiewaniem Litanii do Najświętszego Serca Pana Jezusa. W związku z tym po południu nie będzie już nabożeństwa czerwcowego, tylko o godz. 16.00 Msza św.
  • Codziennie w Oktawie Bożego Ciała po Mszy św. wieczorowej procesja z odśpiewaniem Litanii do Serca Pana Jezusa. W czwartek uroczyste zakończenie Oktawy z błogosławieństwem dzieci, wianków i ziół. Zachęcamy wszystkich do udziału w procesjach.
  • Kalendarz liturgiczny:

– we wtorek wspomnienie św. Bonifacego,

– w piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa (z tej racji nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych). Jest to także dzień wspomnienia św. Jadwigi Królowej – po Mszy św. wieczorowej nabożeństwo ku jej czci i ucałowanie relikwii. Mszy św. przewodniczył będzie i kazanie wygłosi dziekan gorlicki ks. Stanisław Ruszel. Po Mszy św. odbędzie się posiedzenie Kapituły Bieckiej.

– w sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

  • Bardzo serdecznie dziękujemy Parafianom obydwu parafii bieckich, którzy wzięli udział w czwartek w Mszy św. i procesji eucharystycznej. Ojcom Reformatom, naszym kapłanom i siostrom zakonnym. Ponadto Parafianom, którzy przygotowali ołtarze procesyjne, pocztom sztandarowym, Strażakom i panom z Grupy Rekonstrukcyjnej niosącym baldachim, Sodalicji św. Jadwigi Królowej niosącej relikwie św. Jadwigi, Służbie ołtarza, Chórowi oraz Orkiestrze, Panom Organistom za prowadzenie śpiewu, dzieciom pierwszokomunijnym, dziewczynkom sypiącym kwiaty i chłopcom dzwoniącym dzwonkami oraz p. Lelkowi za nagłośnienie. Państwu Policjantom i Strażakom za zapewnienie bezpieczeństwa na trasie procesji. Wszystkim Bóg zapłać.
  • Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz o dobre urodzaje, a także o zachowanie plonów od nieszczęść i klęsk żywiołowych z intencji poświęcenia pokarmów Strzeszyn – strona Haberków i Pyznarów zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00, a z intencji mieszkańców Korczyna-Nowa Wieś o godz. 11.30.
  • W czwartek po Mszy św. zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów.
  • W piątek o godz. 16.30 spotkanie grupy oazowej.