• Dziś o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe, a o godz. 16.00 Msza święta. W tygodniu Litania do Serca Pana Jezusa po Mszy św. wieczornej.
  • Kalendarz liturgiczny:

– w czwartek św. Alojzego Gonzagi, Zakonnika.

W przyszłą niedzielę Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

  • Msze św. na zakończenie roku szkolnego zostaną odprawione w czwartek o godz. 18.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej w Strzeszynie i Korczynie, w piątek o godz. 8.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się w czwartek od godz. 17.00. Bardzo serdecznie prosimy Rodziców o dopilnowanie dzieci i młodzieży, aby z tej racji przystąpiły do spowiedzi i uczestniczyły w Mszy św., dziękując tym samym Panu Bogu za wszelkie łaski uzyskane w roku szkolnym.
  • W dnach 1-2 lipca 2018 odbędzie się 81. Ogólnopolska Pielgrzymka Nauczycieli i Wychowawców na Jasną Górę. Zachęcamy nauczycieli i wychowawców do wzięcia udziału w tej Pielgrzymce.
  • Zapraszamy na 41. Pieszą Pielgrzymkę Rzeszów – Jasna Góra w grupie bł. Karoliny w dniach 4-13 sierpnia br. Zapisać się można w Bazylice Gorlickiej w dniu 24 czerwca o godz. 14.00 i przez miesiąc lipiec w kancelarii parafialnej. Dodatkowe informacje są umieszczone w gablocie na plakacie.
  • 29 czerwca będziemy przeżywać odpust parafialny ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła. Sumie odpustowej o godz. 18.00 będzie przewodniczył i Słowo Boże wygłosi J.E. Ks. Biskup Jan Styrna, były Ordynariusz Diecezji Ełckiej, a w latach 80-tych Proboszcz parafii Bożego Ciała w Bieczu.
  • Rozpoczęliśmy prace związane z konserwacją figur Apostołów. W tym roku zostaną odrestaurowane trzy figury. Na dwie figury otrzymaliśmy dotację z miasta, a trzecią odnowimy ze środków parafialnych.