• Przez całe wakacje Msze św. w dni powszednie o godzinie 7.00 i 18.00. Możliwość spowiedzi przed nabożeństwami.
W środę Msza święta popołudniowa zostanie odprawiona o godz. 18.00. Przewodniczył jej będzie J.E. Ks. Bp Jan Wątroba Ordynariusz naszej diecezji. Będzie to Msza na otwarcie koncertów, w ramach cyklu Kromer Biecz Festival. Ks. Biskup sprawuje honorowy patronat nad festiwalem. Gorąco zachęcamy do licznego udziału w Eucharystii, z Księdzem Biskupem.
W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiadamy w piątek rano od godz. 6.15, a popołudniu od godz. 17.00. Do chorych ks. Stanisław uda się od godz. 8.00.
Kalendarz  liturgiczny:
Wtorek – Św. Ignacego z Loyoli, K
Środa –  Św. Alfonsa Marii Liguoriego, BD

Sobota – Św. Jana Marii Vianneya, K

W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dzieci I-komunijnych z klasy IIIB ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu i ich Rodzin.
  • Informujemy Rodziny, że Msze św. Gregoriańskie za śp. Jana Bochenka i śp. Jana Stachurę będą odprawiane poza parafią od 1 sierpnia. Najbliższych prosimy o uczestnictwo w Mszach świętych i przyjmowanie w ich intencji Komunii św.
W sobotę, 4 sierpnia, wyruszy 41. Rzeszowska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Rozpocznie się ona Mszą św. o godz. 6.30 przed kościołem farnym w Rzeszowie. Zachęcamy do duchowej łączności i towarzyszenia pielgrzymom.
Zbliża się sierpień – miesiąc ważnych wydarzeń historycznych. Zachęcamy, aby ten miesiąc byłokazją do bardziej intensywnej modlitwy za Ojczyznę oraz do składania Bogu duchowych ofiar, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.
W dniach 1 – 5 sierpnia odbędzie się Kromer Biecz Festival. Muzyka renesansu nawiązująca do duchowej spuścizny patrona festiwalu – Biskupa Marcina Kromera. Wystąpią światowej sławy muzycy z Polski i zagranicy. Koncerty odbywać się będą w naszej Kolegiacie, w kościele OO. Franciszkanów, na dziedzińcu muzeum „Dom z basztą” oraz po raz pierwszy w kościele parafialnym w Binarowej. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Gminy Biecz na niezwykłą ucztę dla ducha. Wstęp wolny.