PONIEDZIAŁEK 3.09.2018 wsp. św. Grzegorza Wielkiego

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

8.00

Msza święta na rozpoczęcie Roku Szkolnego

18.00

18.00

O błogosławieństwo Boże dla Marka w dn. urodzin i o opiekę Matki Bożej nad rodziną

+ Ireneusz Pyznar

WTOREK 4.09.2018

6.30

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

+ Adam Jagielski – 30 dz. po śm.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

+ Jan  Bochenek  

+ Ireneusz Pyznar

ŚRODA 5.09.2018

6.30

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

Za Dominikę i Tomasza w 2 r. ślubu i w intencji Panu Bogu wiadomej

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

+ Anna i Stefan Żegleń

+ Ireneusz Pyznar

CZWARTEK 6.09.2018

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

18.00

+ Maria Ciba

+ Ireneusz Pyznar

+ Alfred Cygan

PIĄTEK 7.09.2018 Pierwszy piątek miesiąca

6.30

6.30

+ Józef i Maria Bochenek

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

+ Tadeusz Czochara, Bolesław

Dziękczynna z okazji 40 lecia ślubu Danuty i Zbigniewa z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

SOBOTA 08.09.2018  Święto Narodzenia NMP

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

Dziękczynna w 40 r ślubu Grażyny i Tadeusza z prośba o Boże błogosławieństwo

+ Ireneusz Pyznar

NIEDZIELA 9.09.2018 23. Niedziela Zwykła

7.00

+ Zofia, Erazm – 40 r. śm. Hajdas

8.30

8.30

+ Helena i Edward Jędrzejewscy

+ Zofia Rybowicz – greg.

10.00

10.00

O zdrowie, błogosławieństwo Boże i wszelkie potrzebne łaski dla Wiktorii, Jolanty, Anny i Grzegorza

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dobre urodzaje, a także o zachowanie plonów od nieszczęść i klęsk żywiołowych z intencji poświęcenia granic Strzeszyn – kapliczka u państwa Róż

11.30

11.30

Za Parafian

Dziękczynna z okazji 45 r. ślubu Jana i Marii

16.00

+ Anna Kulewicz – greg.