Dziś po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
Jutro o godz. 8.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu i dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korczynie, a o godz. 18.00 dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie. Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na Eucharystię, aby z Bogiem rozpocząć nowy rok nauki.
W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Po Mszy św. w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. 
W  piątek, od godz. 8.00 ks. Stanisław uda się  z  posługą sakramentalną do chorych. 
W tym tygodniu odbędą się spotkania parafialnych grup duszpasterskich: w środę po mszy wieczornej spotkanie Grupy Misyjnej, w piątek spotkanie KSM, na które zapraszamy dotychczasowych KSM-owiczów, ale także wszystkie osoby powyżej 14 roku życia, które chciałyby należeć do tej wspólnoty.
W przyszłą sobotę po mszy św. wieczornej nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie jej relikwii. Po nabożeństwie spotkanie Sodalicji św. Jadwigi.
W najbliższą niedzielę na Sumie poświęcenie ziarna na zasiew. W parafii Narodzenia NMP w Libuszy Odpust.
Również w najbliższą niedzielę gościć będziemy kwartet wokalny „Vyshyvanka z Ukrainy. Kwartet występował min. W Niemczech i Francji. W Polsce w różnych miastach min. w Krakowie.
Kalendarz liturgiczny: w poniedziałek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, PD; w sobotę święto Narodzenia NMP.
W dniach od 9 do 15 września br. przeżywać będziemy VIII Tydzień Wychowania w Polsce, „Młodzież, wiara i rozeznanie powołania”.
Od 6-9.09.2018r. w Tarnowcu odbędą się uroczystości odpustowe.
Dyrektor Biblioteki Biecz zaprasza na Narodowe Czytanie 2018, które odbędzie się 7 września o godz. 17.00 w Czytelni Biblioteki. Fragmenty PRZEDWIOŚNIA Stefana Żeromskiego czytane będą przez Zespół teatralny Gorlickiego Centrum Kultury.