PONIEDZIAŁEK 10.09.2018

6.30

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

+ Augustyn Bajorek – 7. dz. po śmierci

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina i Wojciech Róż

18.00

18.00

+ Jan Bochenek

+ Ireneusz Pyznar

WTOREK 11.09.2018

6.30

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

+ Kazimierz Przepióra7. dz. po śm.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

O błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Antoniego i jego rodziny w 70. urodziny  

+ Ireneusz Pyznar

ŚRODA 12.09.2018

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

18.00

+ Kazimierz Gryga

Dziękczynna za Stanisławę i Jana w 48 r. ślubu z prośbą o zdrowie

+ Józefa i Franciszek Białoń

CZWARTEK 13.09.2018 wspomnienie św. Jana Chryzostoma

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

Dziękczynna za 10 lat małżeństwa Jadwigi i Pawła

+ Jan Pietrusza

PIĄTEK 14.09.2018 Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00

18.00

+ Ireneusz Pyznar

+ Maria Marczyk – 15 r. śmierci

SOBOTA 15.09.2018  wspomnienie NMP Bolesnej

6.30

+ Zofia Rybowicz – greg.

7.00

7.00

+ Anna Kulewicz – greg.

+ Janina Hycnar

18.00
18.00
18.00

O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla  Jadwigi i Pawła w 10 r. ślubu
Dziekczynna za 18 lat życia Aleksandry o błogosławieństwo Boże i opiekę Matki Bożej w życiu
+ Ireneusz Pyznar

NIEDZIELA 16.09.2018 24. Niedziela Zwykła

7.00

+ Zofia Rybowicz – greg.

8.30

8.30

Dziękczynna z okazji 6 r ślubu Joanny i Krzysztofa i 6-tych urodzin Marcela

O zdrowie i błogosławieństwo Boże  dla członkiń Róży Marii Stachura

10.00

Dziękczynna w 20 r. ślubu Bożeny i Sławomira

11.30

11.30

Za Parafian

Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, dobre urodzaje, a także o zachowanie plonów od nieszczęść i klęsk żywiołowych z intencji poświęcenia granic – kapliczka u państwa Augustyn

16.00

+ Anna Kulewicz – greg.