• Dzisiaj w naszej parafii obchodzimy Uroczystość Odpustową ku czci Matki Bożej Różańcowej. Z tej okazji serdecznie witamy w naszej wspólnocie ks. Łukasza Hendzla, dzisiejszego kaznodzieję. Uroczysta Suma odpustowa o godz. 11.30 z procesją różańcową po świątyni. Po południu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00, po Mszy świętej  rozpoczniemy cykl katechez przedmałżeńskich (kurs przedmałżeński).
  • Informujemy, że Msza św. dziękczynna w intencji młodzieży, która w tym roku przyjęła Sakrament Bierzmowania i ich Rodzin – z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i potrzebne łaski zostanie odprawione dzisiaj na Sumie odpustowej o godz. 11.30.
  • Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych oraz do odmawiania Różańca w naszych domach.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy wspominać:

– w piątek bł. Jana Beyzyma,

– w sobotę – bł. Honorata Koźmińskiego.

  • W piątek o godz. 16.45 spotkanie Grupy Oazowej, a po Mszy wieczornej zbiórka kandydatów na ministrantów, ministrantów i lektorów.
  • W sobotę wyjazd pielgrzymki autokarowej do Budapesztu śladami św. Jadwigi Królowej.
  • W sobotę modlimy się w intencji Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego z okazji Jego imienin.
  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w całej Polsce XVIII Dzień Papieski pod hasłem: Promieniowanie ojcostwa. Z Dniem Papieskim jest ściśle związana budowa tzw. żywego pomnika Jana Pawła II. Tym żywym pomnikiem są uzdolnieni chłopcy i dziewczęta pochodzący z niezamożnych rodzin z naszych parafii (diecezja rzeszowska ma 58 stypendystów). W tym dniu będzie zbiórka do puszek.
  • W najbliższą niedzielę odbędzie się w Gorlicach MARSZ DLA ŻYCIA I RODZINY. Rozpoczęcie Mszą świętą w Bazylice Narodzenia NMP o godz. 13.00, której będzie przewodniczył J.E. Ks. Bp Jan Wątroba.