• Obchodzimy dzisiaj Święto 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Po Mszy św. o godz. 11.30 zapraszamy na program patriotyczny w wykonaniu Chóru parafialnego. Po Mszach św. zbiórka do puszek w ramach jesiennej zbiórki na Wyższe Seminarium Duchowne w Rzeszowie. Po Mszy św. o godz. 16.00 w domu parafialnym zakończenie Kursu przedmałżeńskiego. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Ubogich.
  • Przez cały miesiąc listopad modlimy się za zmarłych przed Mszą św. wieczorną o godz. 16.30 oraz w wypominkach rocznych w każdą niedzielę przed Sumą, zaś w każdy piątek listopada śpiewamy Nieszpory za zmarłych.
  • Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Strzeszynie zaprasza dzieci, młodzież, dorosłych na wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych „Wieczór z pieśnią dla Niepodległej”, które odbędzie się dzisiaj o godz. 16.30 w budynku szkoły w Strzeszynie. Wspólnemu śpiewaniu będzie towarzyszył akompaniament.
  • Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego oraz Urząd Miejski w Bieczu zapraszają mieszkańców Gminy Biecz na konsultacje społeczne z tematyki pozyskiwania środków unijnych. Spotkanie odbędzie się w piątek w godz. 8.30-11.00 w Sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego przy ul. Załawie 6B.
  • KALENDARZ LITURGICZNY
    – poniedziałek: św. Jozafata Kuncewicza, BM;
    – wtorek: św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, MM;
    – sobota: św. Elżbiety Węgierskiej, Z.