• Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Narodzenia. Jest to równocześnie pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy Parafian do licznego udziału w Mszach świętych roratnich oraz śpiewu Godzinek codziennie o 16.30. Szczególnie gorąco zapraszamy dzieci do udziału w roratach o godz. 17.00. Prosimy, aby przynosiły ze sobą lampiony, a za obecność będą otrzymywać obrazki.
  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie. Z tej okazji będzie zbiórka do puszek na ten cel.
  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 16.00. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych z racji I piątku, będą one w piątek przed Świętami Bożego Narodzenia.
  • W liturgii Kościoła: jutro wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, we wtorek wspomnienie św. Barbary. W czwartek wspomnienie św. Mikołaja. Na ten dzień na Mszę św. wieczorną i spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy dzieci i młodzież działające w naszych grupach parafialnych: kandydatów, ministrantów, lektorów, oazę i KSM. W piątek wspomnienie św. Ambrożego. W sobotę Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 7.30, 8.30 i o 17.00.
  • W sobotę na Mszy św. wieczorowej rozdanie medalików dzieciom przygotowującym się do przyjęcia po raz pierwszy Komunii świętej, dlatego zapraszamy na tę chwilę dzieci wraz z rodzicami.
  • W sobotę po Mszy św. wieczornej modlitwy do św. Jadwigi i ucałowanie Relikwii oraz spotkanie Sodalicji św. Jadwigi.
  • Na stoliku przy ołtarzu Matki Bożej wyłożone są papierowe reklamówki. Jest to świąteczna akcja Caritas polegająca na tym, aby każdy kto chce pomóc rodzinom mniej zamożnym wziął je do domu, wypełnił zakupionymi artykułami i odniósł do kościoła, a my zawieziemy je do potrzebujących rodzin. Od przyszłej niedzieli będą sprzedawane świece Caritas – mniejsze po 5 zł., większe po 12 zł.
  • W ramach obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości, w sobotę 8 grudnia o godz. 12.30 w kościele św. Anny w Bieczu odbędzie się Msza św. za bohaterów walczących o niepodległość, a następnie odsłonięcie i poświęcenie Tablicy Pamiątkowej poświęconej bieckim patriotom, farmaceutom: Wilhelmowi, Witoldowi i Wiesławowi Fuskom. Na to wydarzenie serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców Biecza i okolic organizatorzy: Urząd Miasta oraz Towarzystwo Przyjaciół Biecza i Ziemi Bieckiej.
  • Księdzu Kanonikowi serdecznie dziękujemy za wygłoszone dzisiaj Słowo Boże.