• Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok i Dzień Modlitw o pokój na świecie. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu.
  • W niedzielę przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Na wszystkich Mszach św. poświęcenie kadzidła i kredy. Przed każdą Mszą św. będzie możliwość zaopatrzenia się w kredę i kadzidło za dobrowolną ofiarą. Po Sumie z naszej świątyni wyruszy Orszak Trzech Króli.
  • Pragniemy poinformować Parafian, że z powodu bardzo dużej ilości intencji zamawianych z okazji pogrzebów została na ten rok mocno ograniczona możliwość zamawiania Mszy św. Z drugiej strony Kodeks Prawa Kanonicznego zabrania odsuwać odprawienie zamówionych Mszy św. w zbyt odległą przyszłość. Dlatego proponujemy, aby w naszej świątyni z okazji pogrzebu były odprawiane Mszy św. od najbliższej rodziny, natomiast pozostałe przekażemy do odprawienia kapłanom, którzy borykają się z brakiem intencji mszalnych, zwłaszcza misjonarzom. O terminie odprawienia tych Mszy św. będziemy informować rodziny, aby mogły brać udział w modlitwie za swoich zmarłych w naszym kościele. Liczymy na zrozumienie tej sytuacji.
  • Wszystkim Parafianom i Gościom składamy serdeczne życzenia, aby każdy dzień Nowego Roku był opromieniony Bożym błogosławieństwem, miłością bliźniego, pokojem ducha i zachwytem nad życiem.