• Dziś I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  • Gościmy w naszej parafii Aleksandra Sewastianowicza z parafii Mirsk na Białorusi, który przybliża nam realia swojej pracy duszpasterskiej. Serdeczne witamy.
  • Dziś do południa po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dobrego przeżycia Wielkiego Postu. Za udział we Mszy św. i adoracji możemy zyskać odpust. Z miłości do Pana Jezusa pozostańmy jeszcze na krótką osobistą z Nim rozmowę.
  • W poniedziałek przypada święto św. Kazimierza Królewicza – dzień imienin ks. bpa seniora Kazimierza Górnego. Pamiętajmy w naszej modlitwie o Dostojnym Solenizancie.
  • W środę – Popielec, który rozpocznie 40-dniowy okres Wielkiego Postu, czyli czasu wzmożonej modlitwy i pokuty. Msze św. z obrzędem posypania popiołem o godz. 7.00, 8.30 (nie będzie Mszy św. o godz. 10.00 i 11.30) oraz po południu o godz. 17.00. W tym dniu obowiązuje post ścisły – trzy posiłki, w tym raz do syta.
  • W Wielkim Poście zachęcamy do udziału w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Droga Krzyżowa z ucałowaniem relikwii Krzyża św. w każdy piątek o godz. 16.30 oraz o godz. 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00, a następnie Msza św.
  • W piątek Dzień Kobiet – modlimy się w intencji kobiet, szczególnie z naszej parafii, Po Mszy św. wieczornej nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie jej relikwii.
  • W piątek na Drogę Krzyżową i Mszę św. zapraszamy dzieci przygotowujące się do I Komunii św. wraz z rodzicami – dzieci otrzymają modlitewniki.
  • Od jutra rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Andrzeja Tajaka, odprawiane poza naszą parafią. Rodzinę zapraszamy do modlitwy w intencji Zmarłego w naszej świątyni.