• Dzisiaj niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 • Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje parafialne. Prowadzi je ks. dr Paweł Batory. Program Rekolekcji został umieszczony w gablocie i na stronie internetowej parafii. Równolegle będą trwać rekolekcje szkolne – kierujemy serdeczną prośbę do rodziców, aby wspierali swoje dzieci w owocnym przeżyciu tego świętego czasu. W środę prosimy rodziców, aby przywieźli dzieci do kościoła na godz. 16.00. Gorąco dziękujemy Dyrekcjom naszych szkół i Nauczycielom za pomoc w przeprowadzeniu rekolekcji.
 • W środę na Mszy św. o godz. 8.00 i 18.00 będzie zbierana składka na cele rekolekcyjne.
 • Spowiedź parafialna będzie w Wielką Środę przed Świętami w godz. od 9.00 – 12.00 i od 14.30 do 18.00.
 • Dzisiaj o godz. 12.40 odbędzie się w naszym kościele koncert muzyki poważnej w wykonaniu zespołu Quartetto Nero. Będzie to muzyka dawna z cyklu Misteria Paschalia.
 • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych:

Droga Krzyżowa z ucałowaniem relikwii Krzyża św. w piątek o godz. 17.30 oraz o godz. 19.00.

Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00, a następnie Msza św.

 • Jutro Nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie jej relikwii, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • Najbliższa niedziela to Niedziela Palmowa. Po każdej Mszy św. poświęcenie palm. Uroczyste poświęcenie palm połączone z procesją o godz. 11.30. Na wszystkich Mszach zbiórka na tacę na kwiaty do Bożego Grobu.
 • Jak co roku odbędzie się Gminny Konkurs Palm Wielkanocnych o godz. 12.30 na Rynku w Bieczu. Zapraszamy do udziału.
 • Zapraszamy młodzież naszej parafii na spotkanie w ramach Światowego Dnia Młodzieży, które odbędzie się w Niedzielę Palmową o godz. 13.45 w parafii św. Jadwigi Królowej w Gorlicach. Zapraszamy szczególnie kandydatów do Bierzmowania.
 • W środę 17 kwietnia w Wielkim Tygodniu udamy się z przedświąteczną posługą do chorych. Prosimy o zapisywanie ich w zakrystii.
 • Przy bocznych wyjściach z kościoła są ustawione pojemniki, do których można złożyć dar miłosierdzia w postaci produktów żywnościowych, z których zostaną przygotowane paczki dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 • Kino FARYS w Bieczu zaprasza na film „Miłość i Miłosierdzie”. Jest to fabularyzowany dokument o misji św. Siostry Faustyny. Seanse odbędą się od 12 do 16 kwietnia o godz. 18.00. Zachęcamy do obejrzenia.