• Dzisiaj i jutro Msze św. tylko do południa. W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego – jest to święto patronalne Caritas, a składka z niedzieli jest przeznaczona na Caritas diecezjalną. Przy tej okazji składamy Parafialnemu Oddziałowi Caritas życzenia wielu łask Bożych i wytrwałości w posłudze z okazji ich Święta. Dzieci i młodzież prosimy o składanie skarbonek wielkopostnych przed ołtarzem.
  • W przyszłą niedzielę: po Sumie zebranie Rady Parafialnej, o godz. 14.00 poświęcenie granic w Strzeszynie, a po Mszy św. o godz. 16.00 spotkanie organizacyjne przed pielgrzymko-wycieczką do Lwowa i okolic. Prosimy o dokonanie całościowej wpłaty.
  • We wtorek o godz. 16.30 próba przed uroczystością I Komunii św. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami.
  • W sobotę spotkanie kandydatów do Bierzmowania o godz. 9.00 ze Strzeszyna i Korczyny, o godz. 10.00 ze Szkoły nr 2 w Bieczu. Spotkanie będzie połączone z egzaminem diecezjalnym.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przygotowali nas na tegoroczne święta: Kapłanom z dekanatu i naszej parafii za pojednanie nas z Bogiem w Sakramencie Pokuty. Siostrom Zakonnym, za przygotowanie dekoracji na Wielki Post oraz Ciemnicy, jak też dbałość o kwiaty w świątyni. Panom Kościelnemu, Organiście oraz panu Ryczkowi za przygotowanie Bożego Grobu. Chórowi, Ministrantom, Lektorom za uświetnienie Liturgii Wielkiego Czwartku, Piątku i Soboty. Ks. Damianowi oraz młodzieży za przygotowanie adoracji przy Bożym Grobie oraz Straży Pożarnej ze Strzeszyna i Korczyny za pełnienie warty.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim parafianom, którzy okazali hojny gest serca, składając dary w postaci produktów żywnościowych dla potrzebujących, a także młodzieży, która kwestowała w „Biedronce”. Dziękujemy Parafialnemu Oddziałowi Caritas za przygotowanie 20 paczek i przekazanie potrzebującym osobom.
  • Informujemy, że Msza św. o szczęśliwe plony od mieszkańców Strzeszyn-Kalisówka zostanie odprawiona w ramach Dni Krzyżowych 27 maja o godz. 18.00.