1 dzień – 17/05/2019
Wyjazd z Biecza o godz. 3:00. Przekroczenie granicy w Krościenku. Przyjazd do Rudek – zwiedzanie kościoła Wniebowzięcia NMP z kopia cudownego obrazu matki Boskiej oraz kaplicą Fredrów i nagrobkiem Aleksandra Fredry. Kolejnym punktem programu będzie krótki pobyt w Gródku Jagiellońskim (tu umarł król Jagiełło) – układ urbanistyczny, kościół Podwyższenia Krzyża Św., kopiec Jagiełły. Przejazd Lwowa – miasta usytuowanego na siedmiu wzgórzach. Zakwaterowanie w hotelu. Krótki odpoczynek. Obiad. Spacer po lwowskiej starówce, podczas którego zobaczymy m.in. rynek z zabytkowymi kamieniczkami, Katedrę Ormiańską, Prospekt Swobody, który jest miejscem manifestacji politycznych i parad wojskowych, gmach Teatru Wielkiego i Baletu – jest to dzieło sztuki architektonicznej, rzeźbiarskiej i malarskiej, Plac Mickiewicza – najsłynniejszy plac Lwowa z pomnikiem poety. Powrót do hotelu. Nocleg.
2 dzień – 18/05/2019
Śniadanie. O godz. 8:30 wyjazd na trasę „Złotej Podkowy”– malowniczy szlak, na którym leżą najważniejsze zabytki regionu. Złoczów – zwiedzanie zamku należącego niegdyś do rodziny Sobieskich i Radziwiłłów. Podhorce – zwiedzanie rezydencji Koniecpolskich, Rzewuskich, Ossolińskich. Olesko – zwiedzanie zamku, w którym urodził się Jan III Sobieski oraz Michał Korybut Wiśniowiecki, obecnie zamek jest siedzibą filii Lwowskiej Galerii Narodowej. Powrót do Lwowa. Wyjście do opery na spektakl. Obiadokolacja i nocleg.
3 dzień – 19/05/2019
Udział we mszy świętej w Katedrze Łacińskiej pw. WNMP (godz. 7:00). Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Dalsze zwiedzanie Lwowa. W programie m. in. Cmentarz Łyczakowski – jeden z największych cmentarzy w Europie nazywany „lwowskim Pere–Lachaise”, cmentarz Orląt Lwowskich, greckokatolicka katedra św. Jura. Obiad o godz. 14:00 lokalnego czasu. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do Biecza w godzinach wieczornych.