• Przeżywamy Uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. O 15.40 nabożeństwo czerwcowe. Dzisiejsza zbiórka do puszek na poszkodowanych przez powódź.
  • W tym tygodniu wypada pierwszy piątek miesiąca. Do chorych ks. Stanisław uda się od godz. 8.00. Spowiedź od godz. 17.00.
  • W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego i zakończenie okresu wielkanocnego.
  • KALENDARZ LITURGICZNY: w poniedziałek wspomnienie św. Karola Lwangi i Towarzyszy MM, w środę św. Bonifacego BM, w sobotę św. Jadwigi, Królowej. Z tej okazji zostanie odprawiona uroczysta Msza św. o godz. 12.00, z udziałem kanoników Kapituły Bieckiej. Po Mszy św. ucałowanie Relikwii, krótki program teatralny w wykonaniu młodzieży z Zespołu Szkół Zawodowych im. św. Jadwigi w Bieczu. Gorąco zapraszamy wszystkich parafian do udziału w tej uroczystości. Codziennie po Mszy św. wieczornej odmawiamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Msza św. dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej oraz o dobre urodzaje, a także o zachowanie plonów od nieszczęść i klęsk żywiołowych z intencji poświęcenia pokarmów Strzeszyn – Góra zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  • Msza św. dziękczynna w intencji młodzieży z naszej parafii, która w tym roku przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania – o światło Ducha Świętego i chrześcijańską dojrzałość w codziennym życiu dla nich i ich Rodzin zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  • Od środy rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Eugeniusza Falarza, odprawiane poza naszą parafią. Rodzinę zapraszamy do kościoła na modlitwę w intencji Zmarłego.
  • Parafia składa serdeczne Bóg zapłać za materiał i przygotowanie rusztowania do konserwacji figur Apostołów panu Prezesowi Krzysztofowi Trochimowiczowi firmy Biofactory w Bieczu za połowę drewna, panu Kazimierzowi Dudzie, panu Ryszardowi Bochenkowi za montaż i panu Mateuszowi Dzikiemu za udzieloną pomoc.