• Dzisiaj Uroczystość Trójcy Przenajświętszej. Dzisiejsza składka przeznaczona na cele inwestycyjne. O 15.40 nabożeństwo czerwcowe. Po Mszy św. o godz. 16.00 w Domu Parafialnym spotkanie organizacyjne dla uczestników pielgrzymki po sanktuariach alpejskich.
  • W czwartek przypada nasz odpust parafialny – Boże Ciało. W tym dniu możemy zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Msza św. o godz. 7.00. Następnie o godz. 9.00 główna Msza św. i procesja ulicami naszych parafii. Zapraszamy na nią jak największą ilość Parafian – jest to publiczne wyznanie wiary w Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Serdecznie zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, dzieci pierwszokomunijne w strojach, strażaków, panie z Sodalicji św. Jadwigi do niesienia Relikwii. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pojednania, aby w tym dniu w pełni uczestniczyć we Mszy św. W czasie procesji będziemy śpiewać Litanię do Serca Pana Jezusa, więc popołudniu nabożeństwa czerwcowego już nie będzie. O godz. 16.00 Msza św.
  • W Oktawie Bożego Ciała nie będzie procesji z Najświętszym Sakramentem po Mszy św. wieczorowej ze względu na prace prowadzone przy kościele. Bardzo serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w Eucharystii i nabożeństwie czerwcowym.
  • W Boże Ciało o godz. 16.45 z Rynku wyjazd do Rzeszowa na koncert Jednego Serca – Jednego Ducha. Są jeszcze wolne miejsca.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: jutro wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, Z; w piątek św. Alojzego Gonzagi, Z.
  • Msze św. na zakończenie roku szkolnego zostaną odprawione: we wtorek o godz. 18.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej w Strzeszynie i Korczynie, w środę o godz. 8.00 dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Liceum Ogólnokształcącego w Bieczu. Gorąco zachęcamy do udziału dzieci, młodzież, nauczycieli i rodziców. Spowiedź św. na zakończenie roku szkolnego i katechetycznego odbędzie się we wtorek od godz. 17.00. Bardzo serdecznie prosimy Rodziców o dopilnowanie dzieci i młodzieży, aby z tej racji przystąpiły do spowiedzi i uczestniczyły w Mszy św., dziękując Panu Bogu za wszelkie łaski uzyskane w roku szkolnym.
  • Zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza we wtorek po Mszy św. wieczorowej.
  • Serdecznie dziękujemy Panu Prezesowi oraz Zarządowi Banku Spółdzielczego w Bieczu za ofiarę w kwocie 15 000 zł na konserwację figur Apostołów.
  • Burmistrz Biecza informuje o zbiórce odpadów wielkogabarytowych, która odbędzie się w dniach 24-28 czerwca br. w Bieczu oraz w Korczynie i Strzeszynie. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bieczu.