• Dzisiaj na Sumie Siostry Sercanki będą obchodzić Jubileusz 100-lecia pobytu w Bieczu. Uroczystej Mszy św. będzie przewodniczył i kazanie wygłosi J.E. Ks. Biskup Jan Wątroba, Ordynariusz rzeszowski.
 • KALENDARZ LITURGICZNY: w poniedziałek wspomnienie św. Hieronima, KD; we wtorek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz.D; w środę wspomnienie św. Aniołów Stróżów. Po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy; w piątek św. Franciszka z Asyżu, Z; w sobotę św. Faustyny Kowalskiej, Dz.
 • Od wtorku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które będziemy przeżywać w ramach  ogłoszonego przez papieża Franciszka Nadzwyczajnego Miesiąca Misyjnego. Zapraszamy do uczestnictwa w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele oraz do odmawiania Różańca w naszych domach. Za udział w nabożeństwie dzieci będą otrzymywać naklejki.
 • We wtorek na nabożeństwie różańcowym o godz. 17.30 dzieci z klas III otrzymają różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w Domu Parafialnym.
 • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne, a także w intencji misji.
 • W  piątek od godz. 8.00 ks. Stanisław uda się  z  posługą sakramentalną do chorych.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów. Na to spotkanie serdecznie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie KSM.
 • W sobotę o godz. 10.00 spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
 • W sobotę o godz. 18.00 Msza św. w intencji Grup Apostolskich.
 • W najbliższą niedzielę obchodzić będziemy Święto Matki Bożej Różańcowej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczył będzie i kazanie wygłosi ks. Andrzej Kluz – Kapelan Szpitala Powiatowego w Gorlicach. Na Sumie procesja różańcowa wewnątrz świątyni. Po procesji zmiana tajemnic różańcowych. Z tego względu nie będzie zmiany po Mszy św. o 8.30. Po południu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00.
 • Od 1. października rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Krzysztofa Pilcha oraz śp. Mariana Rendaka, odprawiane poza naszą parafią. Rodzinę zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w intencji Zmarłych w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 16.00.