• Przeżywamy dzisiaj dzień odpustu ku czci Matki Bożej Różańcowej. Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.30 będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. Andrzej Kluz – Kapelan Szpitala Powiatowego w Gorlicach. Na Sumie procesja różańcowa wewnątrz świątyni. Po procesji zmiana tajemnic różańcowych. Po południu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00.
  • Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych oraz do odmawiania Różańca w naszych domach.
  • KALENDARZ LITURGICZNY: jutro wspomnienie NMP Różańcowej; we wtorek Nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie jej relikwii; w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W przyszłą niedzielę modlimy się w intencji Księdza Biskupa Edwarda Białogłowskiego z okazji Jego imienin.
  • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać w całej Polsce XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Z Dniem Papieskim jest ściśle związana budowa tzw. żywego pomnika Jana Pawła II. Tym żywym pomnikiem są uzdolnieni chłopcy i dziewczęta pochodzący z niezamożnych rodzin z naszych parafii. W tym dniu będzie zbiórka do puszek.
  • Po Mszy św. o godz. 16.00 młodzież KSM zaprasza na czuwanie modlitewne z Janem Pawłem II. Dla kandydatów do Bierzmowania będzie to kolejne spotkanie w ramach formacji do Bierzmowania. Podczas spotkania kandydaci otrzymają teksty modlitwy Ojcze nasz. Zapraszamy młodzież wraz z rodzicami. Po czuwaniu odbędzie się spotkanie dla rodziców w Domu Parafialnym.