• Obchodzimy dzisiaj Uroczystość rocznicy poświęcenia naszego kościoła, jest możliwość zyskania odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Na Sumie będziemy przeżywać jubileusz 635. rocznicy koronacji św. Jadwigi Królowej. Z tej okazji zostanie poświęcona figura i źródełko św. Jadwigi na Ścibórce. Wszystkich serdecznie zapraszamy.
 • Gościmy w naszej wspólnocie duet bandurzystów „Elegia Strun” pochodzący z Tarnopola na Ukrainie, który uświetnia liturgię Eucharystii. Po Mszy św. będzie możliwość nabycia płyty.
 • Nabożeństwa różańcowe do czwartku o godz. 17.30. W następną niedzielę zmiana tajemnic różańcowych.
 • KALENDARZ LITURGICZNY: jutro – św. Apostołów Judy i Tadeusza; w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • W czwartek po Mszy św. wieczornej zbiórka kandydatów, ministrantów i lektorów.
 • W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. do południa w porządku niedzielnym, zaś po południu Msza św. o godz. 14.00 na cmentarzu, a po niej procesja i modlitwy za zmarłych. Mszy św. o godz. 16.00 w tym dniu nie będzie. Zachęcamy do duchowego przygotowania się do tej Uroczystości poprzez Spowiedź św., która odbędzie się w czwartek od godz. 17.00. W tym dniu kancelaria popołudniu będzie nieczynna.
 • W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. O godz. 10.00 w kaplicy na cmentarzu zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych polecanych w wypominkach, a po niej procesja i modlitwy za zmarłych wraz z wypominkami. Pozostałe Msze św. o godz. 6.30, 7.00 i 18.00.
 • Przypominamy, że od 1 do 8 listopada możemy zyskać odpust zupełny – jeden w danym dniu. Warunkiem uzyskania odpustu jest stan łaski uświęcającej, Komunia św., odmówienie modlitwy Ojcze nasz, Wierzę w Boga Ojca i w intencjach Ojca świętego oraz pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwa w intencji zmarłych. W pozostałe dni do końca miesiąca możemy zyskać odpust cząstkowy.
 • Wypominki listopadowe połączone z różańcem w intencji zmarłych będą odprawiane codziennie w dni powszednie o godz. 17.30. W każdy piątek miesiąca listopada o godz. 17.30 – przed Mszą świętą będą śpiewane Nieszpory za zmarłych.
 • Pamiętajmy o uporządkowaniu grobów swoich najbliższych. Dziękujemy młodzieży z KSM wraz z ks. Pawłem za uporządkowanie mogił kapłańskich. Na stolikach wyłożone są kartki na wypominki.
 • W tym tygodniu wypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Prosimy wszystkich obchodzących pierwsze piątki i soboty, a zwłaszcza młodzież przygotowującą się do Bierzmowania, aby do sakramentu spowiedzi przystąpić przed Uroczystością Wszystkich Świętych, a w piątek i sobotę przystąpić do Komunii św. W czwartek od godziny 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się w intencji misji świętych.
 • Ze względu na piątkową Uroczystość Wszystkich Świętych ks. Stanisław uda się z posługą sakramentalną do chorych w środę od godz. 11.00. Prosimy o ich poinformowanie.
 • W przyszłą niedzielę o godz. 7.00 Msza św. w intencji Koła Łowieckiego Grabina z Biecza. Po Sumie spotkanie Rady Parafialnej.
 • Od 1. listopada rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Janinę Liana oraz śp. Marię Rybowicz, odprawiane poza naszą parafią. Rodzinę zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w intencji Zmarłych w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 16.00.
 • W zakrystii są jeszcze do nabycia książeczki „Wszystko o Dekalogu” w cenie 5 zł.
 • Rodzice 6-letniej Antosi z Szymbarku gorąco proszą o wsparcie dalszego procesu jej leczenia, który jest bardzo kosztowny. W związku z tym w przyszłą niedzielę będzie zbiórka do puszek na ten cel. Prosimy o wsparcie Rodziców.