• Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy Adwent, czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa w tajemnicy Narodzenia. Jest to równocześnie pierwsza niedziela miesiąca, po Mszy św. o 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Zapraszamy Parafian do licznego udziału w Mszach świętych roratnich oraz śpiewu Godzinek codziennie o 17.30. Szczególnie gorąco zapraszamy dzieci do udziału w roratach o godz. 18.00. Prosimy, aby przynosiły ze sobą lampiony, a za obecność będą otrzymywać obrazki.
 • W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Dzień Modlitwy i Pomocy Materialnej Kościołowi na Wschodzie.
 • Pragniemy poinformować, że decyzją Ordynariusza Diecezji rzeszowskiej, ks. Biskupa Jana Wątroby, nasz ks. Proboszcz otrzymał nominację na urząd Dziekana Dekanatu bieckiego. Księdzu Proboszczowi serdecznie gratulujemy i życzymy wielu łask Bożych w kierowaniu naszym Dekanatem.
 • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. W tym tygodniu nie będzie odwiedzin chorych z racji I. piątku, będą one przed świętami Bożego Narodzenia.
 • KALENDARZ LITURGICZNY: we wtorek wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, w środę św. Barbary. W piątek przypada wspomnienie św. Mikołaja. Na ten dzień na Mszę św. wieczorną i spotkanie ze św. Mikołajem zapraszamy dzieci i młodzież działające w naszych grupach parafialnych: kandydatów, ministrantów, lektorów i KSM. Rodziców dzieci, które także chciałyby spotkać się ze św. Mikołajem w naszym kościele, prosimy o kontakt w zakrystii. W sobotę wspomnienie św. Ambrożego. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
 • Jutro o godz. 17.15 odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji Kościoła powszechnego, naszej Diecezji oraz o dobre przeżycie Adwentu. Adoracja połączona będzie ze śpiewem Godzinek.
 • W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 16.00 rozdanie medalików dzieciom przygotowującym się do przyjęcia po raz pierwszy Komunii świętej, dlatego zapraszamy na tę chwilę dzieci wraz z rodzicami.
 • W przyszłą niedzielę po Sumie modlitwy do św. Jadwigi i ucałowanie Relikwii.
 • W przyszłą niedzielę po mszach św. przedpołudniowych odbędzie się przy naszym kościele Akcja Charytatywna na rzecz Maksymiliana Szpyrki, polegająca na sprzedaży pierniczków, ciast i ozdób świątecznych, z których dochód przeznaczony zostanie na wyjazd Maksia z rodzicami na leczenie i rehabilitację do Rosji.
 • Na stoliku przy ołtarzu Matki Bożej wyłożone są papierowe torby charytatywne. Jest to świąteczna akcja Caritas polegająca na tym, aby każdy, kto chce pomóc rodzinom mniej zamożnym, wziął je do domu, wypełnił zakupionymi artykułami i odniósł do kościoła, a my zawieziemy je do potrzebujących rodzin. Bardzo prosimy o składanie toreb wypełnionych artykułami do piątku 13. grudnia w zakrystii lub kancelarii parafialnej.
 • We wtorek 10. grudnia od godz. 8.30 w Rehabilitacji REH-MED na ul. Ligęzów odbędzie się kompleksowe badanie wzroku wraz z możliwością zakupu okularów. Szczegółowe informacje w Rehabilitacji.
 • Dzisiaj po Mszach św. wolontariusze Fundacji Dar Serca będą kwestować w Bieczu na „św. Mikołaja” dla dzieci niepełnosprawnych z Nowego Sącza. Wolontariusze będą ubrani w mundury historyczne.
 • Burmistrz Biecza informuje wszystkich mieszkańców Gminy Biecz, którzy nie segregują odpadów, o konieczności zmiany deklaracji w tym zakresie. Szczegółowe informacje dostępne na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bieczu oraz w Referacie Rolnictwa.