• Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Świętej Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa. Za tydzień I. niedziela miesiąca – po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  • We wtorek Zakończenie Roku Pańskiego 2019. O godz. 16.00 Msza św. na zakończenie roku, a po niej nabożeństwo połączone z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Za udział w nim możemy zyskać odpust zupełny. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną podziękować Bogu za otrzymane w minionym roku łaski.
  • W środę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Nowy Rok i Dzień Modlitw o pokój na świecie. Msze św. w porządku niedzielnym.
  • W Liturgii Kościoła w tym tygodniu będziemy przeżywać: w czwartek wspomnienie świętych Bazylego i Grzegorza z Nazjanzu – biskupa i doktora Kościoła.
  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy w intencji powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych. Spowiadamy w piątek od godz. 17.00. W tym miesiącu nie będzie odwiedzin chorych, gdyż były one przed Świętami Bożego Narodzenia.
  • W następny poniedziałek będziemy także przeżywać tradycyjny Orszak Trzech Króli. Rozpocznie się Mszą św. o godzinie 11.30 kościele OO Franciszkanów. Na trasie pochodu odgrywane będą jasełkowe scenki w wykonaniu młodzieży. Zachęcamy do udziału, w miarę możliwości prosimy o przygotowanie koron dla uczestników Orszaku.
  • Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do świątecznego wystroju naszego kościoła: panu Kościelnemu, panu Organiście i panu Waldemarowi za przygotowanie szopki, panu Sewerynowi Kwiatkowskiemu za choinki, ks. Pawłowi oraz młodzieży za ubieranie choinek. Chórowi Parafialnemu dziękujemy za uświetnienie liturgii w czasie Świąt Bożego Narodzenia. Bóg zapłać.
  • Od 1. stycznia rozpoczną się Msze św. gregoriańskie za śp. Julię Dynda oraz śp. Jana Felkiela, odprawiane poza naszą parafią. Rodzinę zapraszamy do naszej świątyni na modlitwę w intencji Zmarłych w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 16.00.