• Dzisiaj obchodzimyUroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa, Głównego Patrona naszej Diecezji. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Niedzielę Słowa Bożego, ustanowioną przez papieża Franciszka.
  • KALENDARZ LITURGICZNY: we wtorek wspomnienie św. Agnieszki, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek św. Franciszka Salezego, w sobotę święto Nawrócenia św. Pawła.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim Parafianom za życzliwe przyjęcie kapłanów podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólne modlitwy i rozmowy, za przywożenie i odwożenie kapłanów, za gościnność oraz składane ofiary. Niech Boże błogosławieństwo pozostanie nad domami i mieszkańcami naszej Parafii przez cały Rok Pański 2020.
  • Dla Parafian ze Strzeszyna: Firma ORANGE informuje, że istnieje możliwość podłączenia światłowodu. Dla tych, którzy chcą mieć w pierwszej kolejności, ostateczny termin zgłoszenia do 20 stycznia w Salonie Orange w Gorlicach – Rynek 14, obok Banku Spółdzielczego, do godz. 17.00. Dla tych, którzy chcą podłączenia światłowodu w późniejszym terminie, zgłoszenia do końca stycznia.