• Dzisiejsza Niedziela jest dniem modlitw w intencji misjonarzy i dzieł misyjnych.
  • Na Mszy św. o godz. 16.00 Nowenna do św. Jadwigi Królowej i ucałowanie jej Relikwii. Po Mszy św. spotkanie Sodalicji na plebanii.
  • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa z ucałowaniem relikwii Krzyża św. w każdy piątek o godz. 17.30 oraz o godz. 19.30. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00, a następnie Msza św.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka ministrantów i lektorów. Obecność obowiązkowa.
  • W przyszłą sobotę o godz. 10.00 Spowiedź kandydatów do Bierzmowania, świadków i ich rodzin. Po spowiedzi o godz. 10.30 generalna próba przed Bierzmowaniem.
  • W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna przeznaczona m.in. na ogrzewanie kościoła.
  • Trwają zapisy na pielgrzymkę parafialną śladami ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, połączoną z uroczystością beatyfikacji Sługi Bożego w Warszawie. Są jeszcze wolne miejsca. Szczegółowe informacje u ks. Stanisława.
  • W przyszłą niedzielę w naszej parafii rozpocznie się dwudniowa Wizytacja kanoniczna, która przeprowadzi JE ks. Biskup Edward Białogłowski. Przywitanie ks. Biskupa o godz. 8.25. Naszym modlitwom polecajmy osobę ks. Biskupa.
  • Kino FARYS w Bieczu zaprasza na film „Najświętsze Serce”. Jest to fabularyzowany dokument, który pomaga w zrozumieniu kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Seanse odbędą się w dniach od 20 do 24 marca 2020 o godz. 18.00. Istnieje możliwość zamówienia seansu dla zorganizowanej grupy. W tych samych dniach o godz. 20.00 będzie wyświetlany film pt. „Zieja”, opowiadający historię kapelana Szarych Szeregów.
  • Burmistrz Biecza zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Złotego Wieku na wykład „Seniorze – uważaj na nieuczciwych sprzedawców”, który poprowadzi Powiatowy Rzecznik Konsumentów. Wykład odbędzie się 11 marca br. o godz. 11.30 na sali posiedzeń w Urzędzie Miejskim w Bieczu, ul. Załawie 6B.
  • Z okazji Dnia Kobiet, wszystkim kobietom z naszej parafii składamy najserdeczniejsze życzenia: niech codzienność dostarcza jak najwięcej radości i uśmiechu, zdrowia, obfitości łask Bożych oraz opieki Matki Najświętszej.