• Za tydzień I niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  • Od jutra w dni powszednie Msze św. w zwykłym porządku: rano o godz. 6.30 i 7.00, popołudniu o 18.00. W zakrystii można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok. Istnieje także możliwość zamówienia Mszy Gregoriańskich, odprawianych w naszej parafii – zainteresowanych prosimy o kontakt z ks. Dariuszem.
  • W Liturgii Kościoła: w środę dzień Nowenny do Marki Bożej Nieustającej Pomocy; w czwartek wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, PD.
  • W poniedziałek o godz. 18.00 Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korczynie i w Strzeszynie, a we wtorek o godz. 8.00 dla Liceum Ogólnokształcącego oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu. Zapraszamy wszystkich Uczniów, Rodziców i Nauczycieli na Eucharystię, aby z Bogiem rozpocząć nowy rok szkolny. W poniedziałek od godz. 1700 spowiedź św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego, potraktujmy ją jako spowiedź na pierwszy piątek miesiąca.
  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań. W piątek Msze św. o godz. 615, 700 i 1800. Spowiedź w piątek od godz. 17.00. Po Mszy św. w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy wynagradzające Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W piątek od godz. 8.00 ks. Stanisław uda się z  posługą sakramentalną do chorych.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary na rzecz poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie. Zebrano kwotę 2988 zł.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela.
  • W niedzielę 6 września odbędzie się I Biecki Bieg Szlakiem Królowej Jadwigi, którego  celem będzie przypomnienie bogatej historii  Biecza i jego honorowej Patronki, św. Jadwigi Królowej. Organizatorami są: Towarzystwo Przyjaciół Biecza i Ziemi Bieckiej oraz Stowarzyszenie Maraton Gorlice. Początek o godz. 13.00 dla dzieci – Bulwary nad rzeką Ropą. Dla dorosłych o godz. 16.00 na Rynku w Bieczu. Zapraszamy do udziału.
  • Odpowiadając na prośbę Pana Burmistrza, w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się zbiórka na rzecz państwa Makowców z Rożnowic. Rodzina ta w ubiegłym roku przeżyła dramat, tracąc swój dom w wyniku katastrofy budowlanej. Obecnie nowy dom jest w stanie surowym. Rodzina wciąż jest w trudnej sytuacji materialnej. Prosimy o hojny dar serca.