• W Liturgii Kościoła: w poniedziałek wspomnienie św. Wacława, M; we wtorek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała – odpust w parafii w Binarowej, w środę wspomnienie św. Hieronima, KD. W czwartek wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz.D;  w piątek św. Aniołów Stróżów.
  • Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy do uczestnictwa w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele oraz do odmawiania Różańca w naszych domach. Za udział w nabożeństwie dzieci będą otrzymywać naklejki.
  • We czwartek na nabożeństwie różańcowym o godz. 17.30 dzieci z klas III otrzymają różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w kościele.
  • W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy modlić się o powołania kapłańskie i zakonne, a także w intencji misji. W piątek pierwsza Msza św. o godz. 6.15, spowiedź od godz. 17.00. Po Mszy św. wieczornej zbiórka Liturgicznej Służby Ołtarza, na którą zapraszamy także wszystkich chłopców, którzy chcieliby należeć do grona ministrantów. W  piątek od godz. 8.00 ks. Stanisław uda się  z  posługą sakramentalną do chorych.
  • W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Święto Matki Bożej Różańcowej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczył będzie i kazanie wygłosi nasz rodak ks. Dariusz Chrostowski – duszpasterz Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie. Na Sumie procesja różańcowa wewnątrz świątyni. Po procesji zmiana tajemnic różańcowych, a także po Mszy św. o 8.30. Po południu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00.
  • W najbliższą sobotę zapraszamy Grupę Sodalicji św. Jadwigi Królowej, a także sympatyków, do udziału w drodze krzyżowej w Tyliczu. Wyjazd spod plebanii o godz. 9.00. Transport własny. Zapewniamy również dojazd tym, którzy nie mają własnego pojazdu.
  • Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne.
  • Odpowiadając na apel Ojca Świętego Franciszka, w najbliższą niedzielę przed kościołem zbiórka do puszek na rzecz uchodźców, którzy ucierpieli w pożarach na wyspie Lesbos.
  • Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. Na stoliku znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela, a także Przewodnik po Szlaku św. Jadwigi Królowej, w cenie 12 zł.