• KALENDARZ LITURGICZNY: we wtorek wspomnienie św. Wincentego à Paulo, K; w środę św. Wacława, M oraz Nowenna do MB Nieustającej Pomocy; w czwartek święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, odpust w parafii Binarowa; w piątek wspomnienie św. Hieronima, KD; w sobotę św. Teresy od Dzieciątka Jezus, Dz.D.
 • Dziś po Mszy o 10.00 krótkie spotkanie dla rodziców dzieci należących do wspólnoty Dziecięcej Rodziny Sercańskiej w salce parafialnej.
 • W piątek na Mszy św. o godz. 18.00 dzieci z klas III otrzymają różańce. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami. Po Mszy św. spotkanie organizacyjne w kościele.
 • W piątek o godz. 17.30 w Sali Parafialnej odbędzie się spotkanie dla uczniów klas siódmych ze Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii. Chcemy w ten sposób rozpocząć etap dalszego przygotowania do sakramentu Bierzmowania.
 • Od soboty rozpoczynają się nabożeństwa różańcowe. Zapraszamy
  do uczestnictwa w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 15.30. Zachęcamy do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych w kościele oraz do odmawiania różańca w naszych domach. Za udział w nabożeństwie dzieci będą otrzymywać naklejki.
 • W I. sobotę miesiąca po Mszy św. wieczornej Adoracja wynagradzająca do godz. 21.00.
 • W najbliższą niedzielę będziemy obchodzić Święto Matki Bożej Różańcowej. W naszej parafii jest to dzień odpustu. Uroczystej Sumie odpustowej o godz. 11.30 przewodniczył będzie i kazania wygłosi nasz rodak ks. Maciej Nowicki – wikariusz parafii św. Stanisława BM w Jaśle. Na Sumie procesja różańcowa wewnątrz świątyni. Po procesji, a także po Mszy św. o 8.30, zmiana tajemnic różańcowych. Popołudniu nie będzie już nabożeństwa różańcowego, Msza św. o godz. 16.00.
 • Składamy serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na cele inwestycyjne.
 • Na stoliku z prasą znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela,
  a w zakrystii można odebrać październikowy numer Stasia. Zachęcamy do lektury.