• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie informacyjne dla rodziców dzieci wyjeżdżających na wakacyjne kolonie sercańskie.
 • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa z błogosławieństwem relikwiami Krzyża św. w każdy piątek o godz. 17.30 oraz o godz. 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00, bezpośrednio po nich Msza św.
 • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 • Składka z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na cele inwestycyjne naszej parafii.
 • W poniedziałek po Mszy Świętej wieczorowej odbędzie się spotkanie dla rodziców trójek klasowych uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania. Podczas spotkania zostaną omówione sprawy organizacyjne przed Uroczystością Sakramentu Bierzmowania.
 • W dniach od 14 do 16 marca uczniowie Liceum Ogólnokształcącego i Zespołu Szkół Zawodowych wezmą udział w Szkolnych Rekolekcjach Wielkopostnych, które poprowadzi ks. Mateusz Łachmanek. W czwartek na zakończenie rekolekcji możliwość spowiedzi i Msza Święta o godz. 12.00 w klasztorze Ojców Franciszkanów.
 • W sobotę o godz. 10.00 odbędzie się spotkanie formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów.  
 • W dniach od 17 do 19 marca w Bieczu odbędą się dni skupienia dla dziewcząt z udziałem Sióstr postulantek, a także warsztaty kulinarne. Więcej informacji u s. Amandy.
 • Rekolekcje Wielkopostne odbędą się w naszej parafii w dniach od 2. do 5. kwietnia. Poprowadzi je ks. Stanisław Kiełbasa, Redemptorysta.
 • Od środy przy bocznych wyjściach z kościoła będą ustawione pojemniki, do których można złożyć dar miłosierdzia w postaci produktów żywnościowych, z których zostaną przygotowane paczki dla osób potrzebujących z naszej parafii.
 • Od 19 marca tj. od najbliższej niedzieli zostaną przywrócone przewozy autobusowe na trasie: Strzeszyn (Remiza) – odjazd godz. 8.00 – Biecz-Rynek. Kurs powrotny: Rynek – odjazd godz. 9.40.
 • Na stoliku z prasą znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela,  do którego dołączono rachunek sumienia. Zachęcamy do lektury.
 • Od przyszłej niedzieli będą rozprowadzane baranki Caritas w cenie 7 zł.
 • W ostatnim czasie odeszli do wieczności śp. Robert Jarek oraz Jacek Firlit. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu.
 • Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Korczynie informuje, że trwa rekrutacja do klasy I. i przedszkola na rok szkolny 2023/24. Zapisy w sekretariacie szkoły.