• Jutro wypada, przeniesiona z dzisiejszej niedzieli, liturgiczna Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 • Zachęcamy do udziału w nabożeństwach pasyjnych. Droga Krzyżowa z błogosławieństwem relikwiami Krzyża św. w każdy piątek o godz. 17.30 oraz o godz. 19.00. Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym w niedzielę o godz. 15.00, bezpośrednio po nich Msza św.
 • W piątek po Mszy św. wieczornej zbiórka lektorów.
 • W sobotę 25. marca odbędzie się parafialny egzamin do bierzmowania w czterech grupach:

– od godz. 9.00 – uczniowie ze Szkoły Podstawowej z Korczyny;

– od godz. 9.30 – uczniowie ze Szkoły Podstawowej ze Strzeszyna;

– od godz. 10.30 – uczniowie klasy 8A ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu;

– od godz. 12.00 –  uczniowie klasy 8B ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Bieczu.

 • Za tydzień po Mszy świętej o godzinie 10.00 odbędzie się spotkanie dla dzieci i młodzieży od klasy 5, którzy chcieliby włączyć się w działalność parafialnych grup duszpasterskich.
 • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy świętej odbędzie się mini kiermasz wielkanocny, którego dochód zostanie przeznaczony na wsparcie działalności grup dziecięcych  i młodzieżowych naszej parafii.             
 • W przyszłą sobotę zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Drodze Krzyżowej, która rozpocznie się o godz. 14.00 przy Kolegiacie Bożego Ciała, następnie przejdzie ulicą Kromera, Podwale, a następnie w kierunku Kamieńca. Zakończenie przy krzyżu na Ścibórce.
 • Liderzy Bieckiego EDK-a, zapraszają do udziału w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Indywidualne wyjście na trasę rozpocznie się Mszą świętą o godz. 18.00 w Klasztorze OO. Franciszkanów w Bieczu. Więcej informacji i zapisy na stronie internetowej www.edk.org.pl oraz na stronie facebookowej.
 • Rozpoczęcie Rekolekcji Parafialnych odbędzie się w Niedzielę Palmową. Poprowadzi je o. Stanisław Kiełbasa. W Wielką Środę spowiedź parafialna, a w godzinach przedpołudniowych odwiedziny osób chorych. Prosimy o zapisywanie ich w zakrystii.
 • Przy bocznych wyjściach z kościoła są ustawione pojemniki, do których można złożyć dar miłosierdzia w postaci produktów żywnościowych, z których zostaną przygotowane świąteczne paczki dla osób potrzebujących z naszej parafii. Produkty można składać do 27 marca.
 • W zakrystii można zaopatrzyć się w baranki Caritas w cenie 7 zł.
 • Na stoliku z prasą znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela, którego tematem są ostatnie ataki na Jana Pawła II. Zachęcamy do lektury.
 • Apel Państwowej Straży Pożarnej i Policji w sprawie wypalania traw.