• KALENDARZ LITURGICZNY: jutro wspomnienie św. Bonifacego, BM. W czwartek dzień Nowenny do św. Jadwigi Królowej i kolejna rocznica jej kanonizacji. Nabożeństwa czerwcowe codziennie po Mszy św. wieczornej.
  • W środę przed Uroczystością Bożego Ciała w naszym kościele odbędzie się całonocna adoracja Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 19.00 i będzie trwać do godz. 7.00. Zapraszamy wszystkich Parafian do nocnego czuwania i uwielbienia Jezusa w Najświętszym Sakramencie. O godz. 18.00 Msza św. zostanie odprawiona z formularza Uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa.
  • W czwartek będziemy przeżywać Uroczystość Bożego Ciała. Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00 i 16.00. Główna Msza św. w kościele św. Anny o godz. 9.00, a następnie procesja eucharystyczna do czterech ołtarzy. Zakończenie nabożeństwa w naszej Kolegiacie. Nasza Parafia przygotuje dwa ołtarze – przy figurze św. Floriana i na południowej pierzei Rynku – prosimy okolicznych mieszkańców, aby włączyli się w ich przygotowanie. Zapraszamy dzieci do sypania kwiatów, dzieci komunijne i rocznicowe, strażaków oraz stowarzyszenia wraz z pocztami sztandarowymi.
  • W Oktawie Bożego Ciała Msza św. i procesja z Najświętszym Sakramentem wokół świątyni o godz. 18.00. W najbliższą niedzielę procesja eucharystyczna po Mszy św. o godz. 11.30, w czasie której odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie będzie nabożeństwa czerwcowego popołudniu.
  • W środę po Mszy św. zbiórka ministrantów i lektorów.  
  • Rodzicom młodzieży, która przystąpiła do Sakramentu Bierzmowania oraz rodzicom dzieci pierwszokomunijnych składamy serdeczne Bóg zapłać za dar ołtarza. Za złożone ofiary zostały zakupione: ozdobne naczynie ma wodę święconą, naczynka do olejów świętych, stuły kapłańskie, obrusy ołtarzowe oraz alby i komże dla Liturgicznej Służby Ołtarza.
  • Na stoliku z gazetami zostało umieszczone naczynie na wodę święconą, którą możemy zabierać do domu.
  • Na stoliku z prasą znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela. Jest także czerwcowy numer miesięcznika dla dzieci „Staś”
  • W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. Zbigniew Wszołek. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.
  • Organizatorzy zapraszają w dniach 8-9 czerwca do Biecza na parking przy ul. Tumidajskiego – obok deptaka, na mobilne widowisko edukacyjne „ISKRY NIEPODLEGŁEJ”, spektakl multimedialny umieszczony w specjalnie zaprojektowanej naczepie ekspozycyjnej. Za pomocą nowoczesnych technologii wizualnych prezentowane są fakty i postaci tworzące niesamowitą opowieść o potencjale naszej polskiej wspólnoty. Szczegóły na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Bieczu.