• KALENDARZ LITURGICZNY: w poniedziałek święto Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży, w środę Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w sobotę wspomnienie Św. Ojca Pio – kapłana.
 • Dzisiaj zmiana tajemnic różańca dla dzieci i młodzieży po Mszy Św. o godz.10.00
 • Spotkanie Młodzieży Sercańskiej dzisiaj po Mszy Św. o 11.30.
 • W czwartek po Mszy Świętej wieczorowej odbędzie się spotkanie uczniów klas siódmych, ze wszystkich Szkół Podstawowych z terenu naszej parafii, w ramach rozpoczęcia formacji przed przystąpieniem do sakramentu bierzmowania.
 • W piątek po Mszy Św. wieczorowej Spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Zachęcamy wszystkich chętnych do włączenia się w działalność tej młodzieżowej grupy duszpasterskiej.
 • W sobotę 23 września o godz. 16.00  odbędzie spotkanie integracyjne Dziecięcej Rodzin Sercańskiej i ministrantów, oraz tych którzy chcieliby dołączyć do tych wspólnot. Po spotkaniu udamy się na Eucharystię. Młodzież prosimy o pomoc w przeprowadzeniu tego przedsięwzięcia i zgłaszanie się do ks. Mariusza i s. Amandy.
 • Chcemy powołać do istnienia w naszej parafii Grupę Biblijną dla dorosłych, dlatego zapraszamy tych, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże. Spotkanie w przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 • Serdecznie zapraszamy młodzież na Sercańskie Dni Skupienia w dniach od 29 września do 1 października br. w Domu Sióstr Sercanek. Bliższe informacje u Siostry Amandy.
 • Dzisiaj wyruszyła 2. Parafialna Piesza Pielgrzymka do Sanktuarium MB Salentyńskiej w Dębowcu wraz z Księdzem Dziekanem.
 • W środę maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego wraz z ks. Pawłem wezmą udział w Diecezjalnej Pielgrzymce do Częstochowy na Jasną Górę. Młodzi powierzą Matce Bożej egzaminy maturalne i całe dorosłe życie.
 • Organizujemy jednodniową Pielgrzymkę do Częstochowy na Jasną Górę oraz do sanktuarium w Gidlach w sobotę 7 października br. Koszt wyjazdu: 100 zł, w tym zwiedzanie z przewodnikiem Jasnej Góry. Chętnych prosimy o zapisywanie  się w zakrystii.
 • Parafia św. Anny w Bieczu organizuje w przyszłym roku pielgrzymkę do Włoch. Dokładny program zamieszczony jest na stronie internetowej parafii Ojców Franciszkanów. Zapisy do końca września w Kancelarii Parafialnej w klasztorze.
 • W przyszłą niedzielę z racji obchodów Światowego Dnia Środków Społecznego Przekazu odbędzie się zbiórka do puszek na potrzeby Katolickiego Radia VIA.
 • Na stoliku z prasą znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela, a w nim m.in. artykuł na temat odchodzenia młodych od wartości – „Kto kradnie nam dzieci?…”.