• W najbliższą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – młodzież z naszej parafii wraz z ks. Mariuszem weźmie udział w Dniu Młodzieży Diecezji Rzeszowskiej. W ramach spotkania młodzi będą uczestniczyć we Mszy św. pod przewodnictwem Ks. Bpa Ordynariusza w Katedrze rzeszowskiej, następnie przejdą na Uniwersytet Rzeszowski, gdzie odbędzie się spotkanie integracyjne.
  •  KALENDARZ LITURGICZNY:     w poniedziałek wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, K; we wtorek         wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny; w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki i śpiewu kościelnego – naszą modlitwą otaczamy Pana Organistę, członków naszego Chóru Kolegiackiego, Scholi Dziecięcej oraz wszystkich zatroskanych o piękno śpiewu w naszej świątyni; w piątek wspomnienie św. Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy – męczenników z Wietnamu.
  •  Wypominki listopadowe połączone z różańcem w intencji zmarłych codziennie w dni powszednie o godz. 17.30, w środę śpiewane Nieszpory za zmarłych. Wypominki roczne w niedziele o godz. 11.15.
  • Spotkanie Dziecięcej Rodziny Sercańskiej odbędzie się w piątek o godz. 16.45. W sobotę dzieci udadzą się do Krakowa, gdzie wezmą udział w warsztatach formacyjno-integracyjnych.
  • Na stoliku z prasą znajduje się nowy numer tygodnika Niedziela, a w nim m.in. artykuł na temat proroctw poznania przyszłości pt.: „Proroctwa. Między prawdą a fałszem”. Zachęcamy do lektury.
  • W najbliższą niedzielę odbędzie się zbiórka do puszek na rzecz remontu Diecezjalnego Ośrodka Caritas w Myczkowcach.
  • W ostatnim czasie odszedł do wieczności śp. + Józef Kawa. Polecajmy go Bożemu Miłosierdziu.